• Svježe
Kabel je fleksibilan žice od fiberglasa, LC / PC-LC/PC, promjera 3.0 mm, OM2 Мультимодный 50/125, duplex, LC na LC 3 metra

Kabel je fleksibilan žice od fiberglasa, LC / PC-LC/PC, promjera 3.0 mm, OM2 Мультимодный 50/125, duplex, LC na

Procjene:
HRK 53.94

Roba
Dostupno.

Vaše pozitivne kritike će biti za nas od velike pomoći u budućem radu.5/125) ,однорежимный (9/125) promjer vlakana (mm) : Φ 0. Nakon toga mi ćemo probati naš najbolji da biste riješili taj problem što je prije moguće. Sve uvozne carine i poreze snosi kupac. Sve kupnja se može vratiti u roku od 14 dana od dana kupnje za potpuni povrat ili razmjene.3
Возвратная gubitak
db
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Radeći valna duljina
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Zamjenjivosti
db
≤0.Svoje proizvode su bili smješteni na područjima od Kine na cijelom svijetu mi smo novi prodavatelj u Aliexpress, međutim, sa našom veliki tim, primarne izvore, ponudit ćemo bolje i bolje kvalitete,
Konkurentne cijene i осмотрительное posluga. Robu šalju na подтвержденному adresi kupca od ponedjeljka do petka (osim vikendom i praznicima) Molimo vas, molimo da provjerite vašu adresu isporuke pažljivo prije postavljanja vaše narudžbe.2
Vibracije
db
≤0.
Veleprodaja kupci, molimo vas da nas kontaktirate Prije početka trgovanja! ! ! ! ! ! ! !
Garancija i povrat pružamo jamstvo zamjena za 1 godinu i Jamstvo održavanja na 3 godine. Ako imate bilo kakvih vrijedne sugestije ili bilo kakvih problema s našim proizvodima ili dostavom.0 duljina kabela; prilagodite
Napomena : vlakana ocijenjeno 50/125um. Tražimo od vas da odmah kontaktirate prije nego što nam dati neutralne ili negativne povratne informacije.
Dostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping. Svi proizvodi moraju biti u izvornom stanju.
Zbog ograničenja popis ne bismo preuzeli puno robe. Naša garancija ne pokriva nepravilno korištenje, fizička oštećenja, oštećenja vodom, gubitak ili krađu. Ako želite promijeniti adresu, molimo vas, kontaktirajte nas, u suprotnom, bilo kakve informacije o promjeni može se ignorirati nakon slanja
NAPOMENA :
Proizvod će biti poslan iz Hong konga;
Vrijeme isporuke varira od 3 do 25 radnih dana :
SAD/glavne europske zemlje10~15 radnih dana
Druge zemlje15~25 radnih dana
Hitno potražnje, pogled pls bira hitno kao što su DHL, UPS, Fedex i tako dalje.2
Radna temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Temperatura skladištenja
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Od prosjeko kabel
mm
Φ3.

Pojedinosti

brend:
EB-LINK
Broj Modela:
EBMD5LCLC003
Stanje:
NOVO
Dužina kabela:
3 metra
A Konektor:
LC
Priključak B:
LC
tip kabela:
Duplex
Promjer jezgre oduševljava:
50/125
Vrsta Vlakana:
ОМ2
Boja:
Narančasta
Promjer vlakana:
3,0 mm
Prilagoditi:
Podrška

Izbor kupaca

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR

HRK 352.80

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije?Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

Podaci

Pogledajte najbolje ponude bez gubljenja vremena na traženje. Sve u jednoj pretplati. Radimo za vas i pružamo najvišu kvalitetu našim klijentima. Uživajte u online kupnji na novoj razini!