• Svježe
1CH 720P CCTV video Fiber Convertver za AHD TVI CVI PTZ kamera

1CH 720P CCTV video Fiber Convertver za AHD TVI CVI PTZ kamera

Procjene:
HRK 654.00

Roba
Dostupno.

Fiber-optic transceiver E-link AHD/CVI / TVI može istovremeno prenositi kanal 1 AHD, HD-CVI ili HD-TVI jedan po jedan многомодовому ili одномодовому optičkih vlakana.1 CH 720 P CCTV video Fiber Convertver za AHD TVI CVI PTZ kamera
Opće informacije
Optički primopredajnik E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI koristi naprednu tehnologiju nekomprimirani kompozitni video HD i brzi digitalni optički prijenos, koji pretvaraju složeni signali AHD, HDCVI ili HD-TVI u optički signali za postizanje prijenos na velike udaljenosti(do 120 km) preko vlakana.
Značajke tehnologije Несжимного kodiranje automatski identificiraju formata ulaznog video. Podrška za prijenos signala AHD, HDCVI ili HD-TVI i upravljanje PTZ podacima RS485 istovremeno, iako svjetlovodni kabel podržava 720p video / 50, 720p/60 i tako dalje Zahvaljujući led pokazatelja za informiranje svog funkcionalnog stanja industrijski širok raspon radne temperature plug and play, jednostavna instalacija. Da odgovaraju različitim potrebama različitih kupaca, kod nas postoje ljudi koji prate najnovije tržišne informacije, kako bi naše proizvode konkurentnim i vitalnim.
Kvaliteta Proizvoda :
• Sustav kvalitete ISO9001
* Cijeli niz za okoliš i električna ispitivanja samo dizajn proizvoda
• 48 sati ispitivanja na starenje prije isporuke
* Kvalificirani CE, Ro HS, FCC
Od lansiranja naših proizvoda na domaćem i međunarodnom tržištu, stekli smo dobru reputaciju za naše visokokvalitetne proizvode i iskrene usluga. S bogatim iskustvom u pružanju kvalitetnih proizvoda u telekomunikacijama i video nadzor, E-link ima veliku industrijsku bazu u Shenzhen, u stanju isporučiti troškovno učinkovita rješenja za uspješno održavanje naših klijenata.
Dostava :
Obično šaljemo pošiljke u roku od 3 dana, a za postavljanje elemenata može biti potrebno više vremena. Kao i mi isporučujemo fiber-optički pasivne komponente, kao što su se utvrđuju patch kabel, pletenica, adapteri i prigušivači. godine sa sjedištem u Shenzhen, E-link China Technology Co. On podržava ulazni video formata kao što su 25/30/50 / [email protected] P. Naši proizvodi su široko primjenjuju u mrežnim sustavima telekomunikacija, radija i televizije,javne sigurnosti, banaka i sl. Naši osnovni proizvodi uključuju aktivnu opremu , uključujući волоконные medijski pretvarači , волоконные konverteri, video nadzor, telefon волоконные Mux, SFP-primopredajnici i sl. Uređaji su dostupni za offline instalaciju, tako i za ugradnju u rack, što je pogodno za različite radne uvjete. Led indikatori namijenjeni za instant praćenje stanja sustava.
Naš stručni tim prodaje i tim tehničke podrške će odgovoriti na sva vaša pitanja i убедятся da naši proizvodi odgovaraju vašim zahtjevima. Elektroničke i optičke postavke nikada nisu potrebni.
Naše obrazovan prodaja, tehnička podrška i znanstveni djelatnici su posvećeni razumijevanje vaših potreba i razvoj proizvoda i rješenja koje će zadovoljiti vaše potrebe. Mi ćemo biti sretni da vam dati fiber-optičke mrežne proizvode s našom najboljom cijenom, kvalitetom i brzom dostavom. (E-link) - vodeći proizvođač video-i role optičkog kabela proizvoda u Kini.
Ako ne znate kako se koristi, molimo vas, kontaktirajte nas.
Naše usluge :
Ako niste sigurni odgovaraju li ti uređaji za svoj projekt, molimo vas, kontaktirajte nas. Primjena temperatura raspon : -40ºC ~75ºC
Tehnički Indeksi
Vlakna
FC, Single Single Mode Fiber
Udaljenost Prijenosa
0-120км (opcionalno)
Valna duljina
Odašiljač : 1310 nm (Tx)/1550 nm(Rx)
Prijemnik : 1550 nm (Tx)/1310 nm(Rx)
Ulazni Stupanj Odašiljača
>500m Vp-p
Izlazna Razina Prijemnik
1 Vp-p
Ravnoteža kabela самоадаптации
720p : 75-5 koaksijalni kabel, 500 m
Возвратная Gubitak Ulaznog Signala Predajnika
>15 db
Ulazni / Izlazni Otpor
75Ω
Video Fizičko Sučelje
BNC
Видеоканал
1-Ch
Propusnost video
50 Mhz
Širina Pojasa Uzorkovanja
10-bitni
RS485
1-Ch pre RS485
Pokazatelji
OPT, PWR, PODACI, VIDEO
Snaga
DC 5 V2 A ili AC220 V
potrošnja snage
≤7 W
Radna Vlažnost
10% ~ 90%
Radna Temperatura
-40°C ~ 75°C
O tvrtki
Osnovana 2001.

Pojedinosti

brend:
cne-lnk
Broj Modela:
LNK-1ACT-20R
Video редолюция:
720/960p
Optičko vlakno:
Single mode jednu vlakana
udaljenost:
20 km
spojnica:
FC / BNC
Podaci o RS485:
DA
Видеоканал:
1CH
Valna duljina:
1310nm visoka / 1550nm
snaga:
DC 5V2A
Tip Proizvoda:
1CH AHD TVUI CVI utvrđuju pretvarač

Izbor kupaca

Podaci

Pogledajte najbolje ponude bez gubljenja vremena na traženje. Sve u jednoj pretplati. Radimo za vas i pružamo najvišu kvalitetu našim klijentima. Uživajte u online kupnji na novoj razini!